Künye

İmtiyaz Sahibi / Grantee
Uğurkan Yılmaz
E-posta: [email protected]             

Genel Yayın Yönetmeni / Editor in Chief
Nesibe Kundura
E-posta: [email protected]            

Haber Editörleri / News Editors
Mehmet Gürses
E-posta: [email protected]

Kasım Şenel
E-posta: [email protected]

Emine Yılmaz
E-posta: [email protected] 

Gece Vardiyası Editörü / Night Shift Editor
Halit Alp
E-posta: [email protected]            

Mali Müşavir / Financial Advisor
Mücahit Allı
E-posta: [email protected]                     

Hukuk Danışmanı / Uurisconsult
Sendure Avukatlık Bürosu

Reklam / Advertise
Şeyma Onurlu
[email protected]

Barındırma / Hosting
Tumeva Bilişim Hizmetleri

Yazılım / Software
Tumeva Reklam ve Bilişim Hizmetleri - Haber Yazılımı

İletişim / Contact
Adres: Solakzade Caddesi, Kaptanpaşa Sokak. No: 97/ 3
Sarıyer - İstanbul
Telefon: 0 (212) 879-9901
E-posta adresi: [email protected]

GİZLİLİK İLKELERİ

Bu metin, gizlilik ilkeleri ile alakalı bilgilendirme amacıyla oluşturulmuştur. Mavitiktv.com web adresi üzerinden yapacağınız yorumlarda  kişisel bilgileriniz sizin bilginiz dahilinde kayıt altına alınmaktadır. Bu bilgiler yaptığınız yorum veya kayıt işlemleri ile ilgili size gönderilecek bilgilendirme iletilerinde kullanılır. Yasal bir zorunluluk olmadığı sürece bilgileriniz kesinlikle 3. şahıslarla paylaşılmaz.

Mavitiktv.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Bu tür yönlendirilmiş sayfalar ile ilgili Mavitiktv.com, herhangi bir yasal sorumluluk taşımaz. Ziyaretçiler, yönlendirilen sayfanın gizlilik ve diğer politikalarını gözden geçirmelidir. Bu site basın meslek ilkelerine uymaya söz vermiştir. Görüş, öneri ve şikayetleriniz ile ilgili iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

PRIVACY POLICY

This text has been prepared only for informational purposes about the privacy principles. Your personal information is stored within your consent when you register or make comments on Mavitiktv.com. This information derived from the registration and comments will be used for the informational messages to be sent to you. Your information will not be revealed to 3rd Parties unless there is no legal obligation.

External links on Mavitiktv.com are opened on a new page. Mavitiktv.com does not bear any legal liability with such directed pages. The visitors should review the privacy and other policies on the directed pages. This website promised to comply with the press professional principles. You can contact us from contact page about your opinions, suggestions, and complaints.

NOT: Mavitiktv.com Şeklinde yazılı alanlara kendi site isminizi yazarak düzenlemeniz gerekmektedir.